عرضه انواع کاکتوس

اگر شما هم از علاقه مندان کاکتوس ها هستید و مایلید که یه مجموعه بی نظیر از کاکتوس ها رو تهیه کنید، میتونید روی ما حساب کنید و کاکتوس های کلکسیونی و نیمه کلکسیونی رو با کیفیت عالی و قیمت مناسب از گل در خانه تهیه کنید.

عرضه انواع گیاهان آپارتمانی

شما هم تجربه ناموفق در نگهداری از گیاه دارید؟ باید بدونید که این مشکل شما نیست، مشکل اینه که گیاهی که خریداری کردید متناسب با شرایط محیطی شما نبوده، پس با انتخاب گیاه متناسب با شرایط محیطی شهر و منزلتون میتونید لذت نگهداری موفق از گیاهان رو تجربه کنید.

ویزیت گیاهان شما در منزل

اگر شما هم مجموعه ای از گیاهان دارید اما نمیدونید که آیا گیاهانتون نیاز به سمپاشی یا کوددهی دارن یا نه، میزان آبیاری شون صحیح هست یا نه، باید نزدیک پنجره قرار بگیرن یا نه، وقتشه که یه کارشناس گل در خانه ای رو به منزلتون دعوت کنید تا تمام این اطلاعات رو در اختیارتون قرار بدیم.

تولید بسترهای کشت باکیفیت

همونطور که میدونید بسترهای کشت که برای کاشت گیاه استفاده میشه یکی از مهم ترین عواملی هست که تو رشد و سلامت گیاه تأثیرگذاره. پس علاوه بر اینکه به زیبایی گلدان گیاه توجه میکنید، حتما از بسترهای کشت با کیفیت برای کاشت گیاه استفاده کنید. مفتخریم که گل در خانه تولیدکننده باکیفیت ترین بسترها متناسب با انواع گیاهان هست و برای گروه های مختلف گیاهان، ترکیب مخصوصی رو تولید و استفاده میکنه.

عرضه انواع گلدان

قرار دادن گیاه در منزل با گلدون گلخونه ای، مثل این میمونه که با لباس خونگی به مهمونی برید! پس همونطوری که یه گیاه سالم و زیبا تهیه میکنید، یه گلدون زیبا و مناسب با سایز گیاهتون هم انتخاب کنید. سعی کردیم متنوع ترین گلدان ها را براتون تدارک ببینیم :)

ارائه مشاوره های رایگان

یکی از اصولی که همیشه بهش پایبند بودیم این بوده که به مشتریانمون در زمینه نگهداری از گیاهانشون مشاوره های رایگان بدیم تا بتونن از دیدن شادابی و سلامت اونها لذت ببرن. پس شما هم میتونید برای دریافت مشاوره های رایگان با ما در ارتباط باشید.

گل در خانه آماده ارائه انواع خدمات مربوط به گیاهان آپارتمانی

گل در خانه در فضای مجازی

 قم، میدان مفید،بلوار شهید کریمی، نبش کوچه 2

02532900279

09017172257